DJ na svadbu

Postarám sa o vašu dobrú zábavu!

Svadby sú miestom, kde sa stretáva mladšia aj staršia generácia, rockeri aj tí, ktorí majú radi Michala Davida, vrátane milovníkov našej pop hudby, ale aj tých najmladších, ktorí tancujú a počúvajú aktuálne novinky. Práve VHODNÁ KOMBINÁCIA žánrov a konkrétnych hitov je (nielen) na svadbe veľmi dôležitá.

Určite sa dá vybrať playlist tak, aby sa zabavila väčšina hostí. Skúsený DJ na svadbu presne vie, kedy je dobré zrýchliť, kedy spomaliť atď. Každý večierok je iný, nikdy sa nedá odhadnúť dopredu, ktoré hudobné žánre budú dominovať. Určite ste i vy zažili svadbu, kde bol neskúsený DJ, ktorý púšťal pesničky bez väčšieho zmyslu jednu za druhou. Áno, niekedy to stačí, ale vo výsledku to môže náladu riadne pokaziť.

To je podľa mňa hlavná výhoda profesionálneho DJa. Vie reagovať na zloženie hostí a so svojím citom pre hudobnú dramaturgiu vytvárať počas večera prekvapivé momenty, pri ktorých sa hostia zabávajú a odchádzajú domov s pocitom, že sa dobre zabavili.

Rád svoje skúsenosti a schopnosti ponúknem aj Vám a presvedčím Vás o tom, že dobrý DJ vie celú akciu pozdvihnúť a urobiť z nej pamätnú udalosť. To platí aj o kombinovaných slovensko – zahraničných svadbách. Odohral som ich niekoľko.


Želám vám veľa šťastia pri výbere svadobného DJa,
alebo hudobnej skupiny.
Vyberajte uvážlivo, lebo niektoré chvíle v živote sa nedajú opakovať a svadba k ním určite patrí !